Konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

Müteahhitlik:
Mülkiyeti kendimize ait taşınmazlar yada müşterilerimize ait arsalar üzerine, kat karşılığı yapım sözleşmesi ile satış amaçlı işyeri ve konutlar inşa ediyoruz.

Mimari Projeler:
Konsept istekleriniz modern inşaat tekniğine uygun olarak yeniden tasarlanıp projelendirilir. Tasarım aşaması tamamlanıp müşterimiz tarafından onaylanan projelerin tarafımızdan imalatına geçilir. İmalatın her aşaması büyük bir titizlikle denetlenip tasarıma tam uyumu sağlanır.

İç Dekorasyon:
Zevkimiz ve özgüvenimizle , kaliteli malzeme ve ekibi birleştirerek ev ve iş yerlerinizin dekorasyonu veya yeniden tadilatı için, asma tavan, alçı sıva, kartonpiyer, stropiyer, seramik, fayans, boya, alüminyum veya pvc doğramalar vb. işlerle anahtar teslim olarak hizmetinizdeyiz.